piątek, 11 października 2013

Za oknem jesień, a u mnie frywolitkowa zima :)

Jesień w pełni, a ja wciąż w tej bieli, ecru i sreberkach...takich iście zimowych :)
Jesienne koronki mam już w głowie, niebawem zabiorę się za realizację projektu. Tymczasem jednak pozwólcie, że przedstawię coś w kolorach zimowych :)

Bransoletka "With You" powstała na bazie bransoletki "All I Know of Love". Nowa wersja, w kolorze ecru na prośbę Panny Młodej została poszerzona o dodatkowy motyw i dodatkowo ozdobiona białymi koralikami. Bransoletka dzięki temu mogła stworzyć zgrany duet z kolczykami "There for Me" :)

Bardzo przyjemnie mi się przy niej pracowało. Spełnianie wizji klientek to coś cudownego:) Oto efekt:


Kilka dni temu nabyłam z kolei nowiuteńki kordonek cienkiej nici biało-srebrnej. Od dawna już mi się marzył (mam też taki biało-złoty, z którego już kilka ślubniaków powstało) :D
Niezwłocznie musiałam coś z niego wykoronkować!:) Powstały filigranowe kolczyki, do których nazwa nasunęła mi się natychmiast. "Winter Light", bo śnieżnobiała nić niesamowicie iskrzy dzięki srebrnej niteczce. Dokładnie tak jak oświetlony świeży śnieg :)
Śnieżna koronka w towarzystwie kryształowych kropel Swarovskiego. Kolczyki wiszą na zamkniętych biglach srebrnych pr. 925.

"Winter Light" także na wspomnienie utworu z filmu z mojego dzieciństwa "Tajemniczy ogród".
Posłuchać można TUTAJ:) Oglądałam go niezliczoną ilość razy i obejrzę jeszcze nie raz, mimo że dzieckiem już od dawna nie jestem :)

Wzór na te kolczyki zaczerpnęłam z wyżej zaprezentowanej bransoletki :)
Wyglądają troszkę jak małe choineczki bądź też dzwoneczki:)


Mogą być oryginalnym upominkiem pod choinkę, ale chętnie przyozdobią także zimową Pannę Młodą... i nie tylko zimową :)

5 komentarzy: