piątek, 24 sierpnia 2012

Ślubne wyzwanie ;)

Niedawno miałam przyjemność uczestniczyć w ślubnym wyzwaniu, a mianowicie... na Facebooku pewna przyszła Panna Młoda, właścicielka sklepu Kuferek z koralikami z Wrocławia wyszła z inicjatywą zaprojektowania dla niej biżuterii ślubnej ;) O wyzwaniu dowiedziałam się dość późno, bo na kilka dni przed zakończeniem, ALE miałam chęć spróbować ;) W pierwszej chwili zaproponowałam mój frywolitkowy komplet "Believe". Jednak ponieważ poczułam wenę twórczą, wzięłam igłę i nitkę i wyplotłam jeszcze jeden komplecik, który nazwałam Per Te. Uwijałam się jak mrówka, by zdążyć, tak że już oczy zaczynały strajkować, ale w końcu udało się.

Konkurencja była spora, wiele prac nadesłanych przez inne kreatywne Artystki zapierały dech, szczególnie tych sutaszowych. Tym bardziej więc byłam dumna i zaszczycona, że trafiłam do ścisłego finału ;D
Ostatecznie Panna Młoda wybrała komplet sutaszowy (niezwykle efektowny i moim zdaniem trafiony w 10tkę do sukni ślubnej), jednak sam fakt, że moje skromne frywolitki mogły choć przez chwilę ozdobić śliczną Pannę Młodą podczas przymiarki jest już wielką nagrodą ;)

A oto komplet Per Te:




Jak widzicie, Per Te, to bliźniacza wersja Alejate, tyle, że w innej wersji kolorystycznej ;)


A Młodej Parze, która ślubuje już jutro jeszcze raz wiele szczęścia i miłości życzę ;)

Wzór kolczyków zaczerpnięty z http://koronczarnia.pl/

6 komentarzy:

 1. No rewelacja! Jeszcze na Pannie Młodej!! Delikatna i ujmująca biżuteria - TYLKO U CIEBIE AGUŚ!! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Linduś ;) O ślubnym wyzwaniu dowiedziałam się akurat w czasie, gdy Ty nadmorsko urlopowałaś. Szkoda... może i Ty skusiłabyś się na podesłanie Pannie Młodej czegoś biżuteryjnego ;) ALE może nadarzy się jeszcze inna okazja ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ekstra! Bardzo skromna ale jaka efektowna. Rewelacja

  OdpowiedzUsuń
 4. I skromnie dziękuję ;) Dla TEJ Panny Młodej okazały się jednak zbyt skromne. Prosta suknia potrzebowała bogatej biżuterii i taka też się dla niej znalazła ;) Niestety projekt sukni nie był nam wcześniej znany, stąd też trudniej było "wpasować" się z biżuterią. Grunt, że w końcu wszystko skończyło się pomyślnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie się prezentuje na modelce

  OdpowiedzUsuń